Klub Piłki Nożnej MKS Poręba

MKS PORĘBA

DATA POWSTANIA

0

KLUB Z TRADYCJĄ

KLUB PIŁKARSKI

Komunikat specjalny MKS "Poręba"

Strona główna » Aktualności » Komunikat specjalny MKS "Poręba"

wielkość tekstu: A | A | A

W związku z nurtującymi Państwa pytaniami dotyczącymi działalności szkółki piłkarskiej przy MKS "Poręba" informujemy, że zgodnie z zarządzeniami Rządu RP oraz PZPN i ŚZPN wydłużono z powodu pandemii koronawirusa okres zawieszenia rozgrywek, meczów towarzyskich i treningów do dnia 26 kwietnia 2020 r. o czym informowaliśmy już w aktualności z dnia 21 marca b. r.

W odpowiedzi na Państwa zapytania informujemy, iż za miesiąc marzec obowiązuje stawka w wysokości 50 % opłaty treningowej czyli 30 zł od zawodnika natomiast za miesiąc kwiecień Klub nie będzie pobierał żadnych opłat treningowych (za wyjątkiem składek członkowskich). Osoby, które zapłaciły już opłatę treningową za miesiąc marzec w pełnej wysokości będą miały obniżoną stawkę do kwoty 30 zł w następnym pełnym miesiącu po wznowieniu treningów.

Jednocześnie apeluję do wszystkich osób, które mają względem MKS "Poręba" jakiekolwiek zaległości finansowe związane z opłatami treningowymi i składkami członkowskimi o ich niezwłoczne uregulowanie tak aby Klub utrzymał płynność finansową na odpowiednim poziomie. Część z Państwa otrzymała już informację SMS o wysokości zadłużenia a w najbliższym czasie pozostałe osoby mające zaległości zostaną o tym również poinformowane za pomocą SMS.
Bardzo prosimy o dokonanie zaległych wpłat.

Oczywiście poza w/w wpłatami uprzejmie zachęcamy Państwa do dobrowolnego przekazania darowizn w tym trudnym dla nas okresie. Z góry dziękujemy za każde wsparcie.

O ewentualnym wznowieniu zajęć bądź też o dalszym ich zawieszeniu będziemy informowali na bieżąco jak tylko zostaną podjęte stosowne decyzje.

Życzymy Wszystkim Państwu, zawodnikom, trenerom, sympatykom Klubu oraz Waszym rodzinom dużo zdrowia !!!

 

Z poważaniem

Zarząd MKS "Poręba"

czytano: 280 razy

autor: mksporeba.jur.pl

data dodania: 2020-03-27 21:07:46

01

profesjonalne szkolenie

02

dostęp do boisk treningowych

03

kryte hale sportowe

04

turnieje i zawody

05

wyszkoloną kadrę trenerską

06

wsparcie dla każdej grupy wiekowej

Adres

Miejski Klub Sportowy "Poręba"

42-480 Poręba
ul. Mickiewicza 3

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszym klubem?
wypełnij formularz zapytaniowy

KLUB PIŁKARSKI

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna