Klub Piłki Nożnej MKS Poręba

MKS PORĘBA

DATA POWSTANIA

0

KLUB Z TRADYCJĄ

KLUB PIŁKARSKI

MASECZKI OCHRONNE Z LOGO MKS "PORĘBA" - AKTUALIZACJA !!!

Strona główna » Aktualności » MASECZKI OCHRONNE Z LOGO MKS "PORĘBA" - AKTUALIZACJA !!!

wielkość tekstu: A | A | A

Aktualizacja:

W związku z ogłoszonymi kolejnymi etapami powrotu min. do uprawiania sportu a jednocześnie z ogłoszeniem, iż maseczki ochronne prawdopodobnie towarzyszyć nam będą przez dłuższy czas niż się powszechnie spodziewano informujemy, iż przedłużamy termin składania zamówień do czwartku tj. 7 maja bieżącego roku do godz. 18:00.

W dobie pandemii koronawirusa i związanymi z tym obostrzeniami min. poruszania się na co dzień w maseczkach ochronnych Zarząd MKS "Poręba" informuje, iż jest możliwość zamówienia maseczek ochronnych z logo naszego klubu. Cena takiej maseczki 12 - 14 zł za sztukę. Im więcej maseczek zamówimy tym będzie ona niższa.
Jest to maseczka wielokrotnego użytku z poliestru 130 g/m 2 (lycra) dostępna w dwóch rozmiarach: senior i kids.
Zamówienia prosimy kierować na adres e-mail Klubu: mks.poreba@onet.eu lub za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Przy zamówieniu prosimy o podanie ilości sztuk oraz rozmiarów maseczek jakie Państwo zamawiają.
Po ilości zamówień podejmiemy decyzję o zakupie lub w przypadku małego zainteresowania o odstąpieniu od zakupu maseczek. Po określeniu ilości zamówionych maseczek poinformujemy o dokładnej cenie i będziemy oczekiwali na wpłatę pieniędzy na rachunek Klubu.
Informację kierujemy do zawodników drużyn młodzieżowych i seniorów, rodziców dzieci ze szkółki oraz wszystkich kibiców, sympatyków, sponsorów i osób związanych z MKS "Poręba".

Zachęcamy również Państwa do zaprojektowania własnych maseczek z logo Klubu. Jeśli będą jakieś ciekawe propozycje dopuszczamy zmianę wzoru klubowej maseczki.
Poniżej zamieszczamy wzory maseczek z logo MKS "Poręba".

* Zamówienie obejmuje minimum 20 szt jednego modelu. W przypadku braku odpowiedniej ilości maseczek danego wzoru MKS "Poręba" zastrzega sobie prawo wyboru zamawianego (-ych) wzoru (-ów) maseczek bez możliwości rezygnacji ze strony kupującego.

                                                

 

czytano: 1184 razy

autor: mksporeba.jur.pl

data dodania: 2020-04-28 15:19:06

01

profesjonalne szkolenie

02

dostęp do boisk treningowych

03

kryte hale sportowe

04

turnieje i zawody

05

wyszkoloną kadrę trenerską

06

wsparcie dla każdej grupy wiekowej

Adres

Miejski Klub Sportowy "Poręba"

42-480 Poręba
ul. Mickiewicza 3

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszym klubem?
wypełnij formularz zapytaniowy

KLUB PIŁKARSKI

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna