Klub Piłki Nożnej MKS Poręba

MKS PORĘBA

DATA POWSTANIA

0

KLUB Z TRADYCJĄ

KLUB PIŁKARSKI

Apel o spłatę zaległości i pomoc

Strona główna » Aktualności » Apel o spłatę zaległości i pomoc

wielkość tekstu: A | A | A

Drodzy Państwo, w związku z przedłużającą się pandemią koronawirusa niestety ale pogorszeniu ulega sytuacja finansowa naszego Klubu. Apelowałem do wszystkich osób, które mają względem MKS "Poręba" jakiekolwiek zaległości finansowe związane z opłatami treningowymi i składkami członkowskimi o ich niezwłoczne uregulowanie tak aby Klub utrzymał płynność finansową na odpowiednim poziomie. Wysyłałem wiadomości SMS do osób zalegających z opłatami o wysokości zadłużenia. Niestety niewiele osób odpowiedziało pozytywnie i uregulowało zadłużenie dlatego ponownie będę zmuszony wysyłać wiadomości będące kolejnymi upomnieniami do osób zalegających z płatnościami.
Proszę o poważne podejście do sprawy i spłatę zadłużenia, w innym razie korzystając z wzorów klubów prowadzących szkółki piłkarskie, MKS "Poręba" także będzie musiał skorzystać z innych sposobów odzyskania należności.
Ponawiam prośbę o polubowne załatwienie tej sprawy i uregulowanie zobowiązań wobec Klubu. Nie chciałbym występować do firmy windykacyjnej, która pomogłaby nam odzyskać zaległe środki... Jak Państwo wiecie będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami dla osób zalegających z opłatami dlatego traktuję to jako ostateczne działanie. Niestety chociażby ze względu na równe traktowanie wszystkich rodziców czy opiekunów, którzy opłacają należne składki na bieżąco konieczne będzie wprowadzenie takiego rozwiązania.

Jeszcze raz bardzo proszę o dokonanie zaległych wpłat.

 

Jednocześnie proszę wszystkich z Państwa o pomoc w przekazywaniu dla Klubu pieniędzy w formie darowizny. MKS "Poręba" jest stowarzyszeniem nie mającym stałego źródła dochodu. Bazujemy głównie na dotacjach ze środków publicznych,  składkach członkowskich, opłatach treningowych . Niestety w dobie pandemii dotacje te zostały wstrzymane. Niestety nie zostały wstrzymane bieżące płatności... Proszę każdą osobę, którą stać oraz której leży na sercu dobro naszego Klubu o pomoc tak aby po zakończeniu tego trudnego okresu Klub nie borykał się z problemami finansowymi i by nasi zawodnicy mieli do czego wracać...

Z góry dziękuję za każdą okazaną nam pomoc.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia !!!

Piotr Szczerba
Prezes MKS "Poręba"

czytano: 249 razy

autor: mksporeba.jur.pl

data dodania: 2020-04-30 09:36:14

01

profesjonalne szkolenie

02

dostęp do boisk treningowych

03

kryte hale sportowe

04

turnieje i zawody

05

wyszkoloną kadrę trenerską

06

wsparcie dla każdej grupy wiekowej

Adres

Miejski Klub Sportowy "Poręba"

42-480 Poręba
ul. Mickiewicza 3

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszym klubem?
wypełnij formularz zapytaniowy

KLUB PIŁKARSKI

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna