Klub Piłki Nożnej MKS Poręba

MKS PORĘBA

DATA POWSTANIA

0

KLUB Z TRADYCJĄ

KLUB PIŁKARSKI

Powrót szkółki MKS - komunikat.

Strona główna » Aktualności » Powrót szkółki MKS - komunikat.

wielkość tekstu: A | A | A

Powrót szkółki MKS - komunikat.

W związku z pojawiającymi się od Państwa pytaniami dotyczącymi działalności szkółki piłkarskiej przy MKS "Poręba" informuję, że zgodnie z zarządzeniami Rządu RP oraz PZPN i ŚZPN zezwolono na powrót do treningów wszystkich grup wiekowych od dnia 18 maja 2020 r. o czym pisałem w poprzednich wiadomościach. Z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki w sezonie 2019/2020 zostały zakończone a za ostateczne wyniki uznano tabele po zakończonej rundzie jesiennej. Nadal obowiązuje zakaz rozgrywania meczów towarzyskich.

W związku z powyższym przypominam Państwu, iż za miesiąc marzec obowiązywała stawka w wysokości 50 % opłaty treningowej czyli 30 zł od zawodnika natomiast za miesiąc kwiecień Klub nie będzie pobierał żadnych opłat treningowych (za wyjątkiem składek członkowskich). Dodatkowo informuję, że za miesiąc maj podobnie jak w marcu obowiązuje stawka w wysokości 50 % opłaty treningowej czyli 30 zł natomiast za miesiąc czerwiec opłata powraca do wartości 100 % czyli 60 zł miesięcznie.
Opłata ta obowiązuje wszystkich zawodników gdyż Klub zapewnił powrót do treningów zgodnie z obowiązującymi przepisami jednocześnie pozostawiając decyzję o powrocie dzieci do treningów Państwu ale nie stanowi to przyczyn zależnych od Klubu a jest to jedynie Państwa decyzja wobec czego obowiązują opłaty jak opisane powyżej.

W zakładkach "Komunikaty" i "Szkółka" ukazał się nowy harmonogram treningów na kolejny miesiąc. Jest tam również zamieszczona informacja, iż w przypadku gdy utrzyma się w miesiącu czerwcu mniejsza niż zwykle frekwencja w grupach szkoleniowych Żak i Orlik grupy te będą połączone a ich wspólne treningi będą odbywały się w poniedziałki i piątki w godzinach wskazanych w harmonogramie. O powyższym będą na bieżąco Państwa informować trenerzy w/w grup Paweł Spyra i Tomasz Piętak.

Jednocześnie po raz kolejny apeluję do wszystkich osób, które mają względem MKS "Poręba" jakiekolwiek zaległości finansowe związane z opłatami treningowymi i składkami członkowskimi o ich niezwłoczne uregulowanie.

Ze sportowym pozdrowieniem

Piotr Szczerba (Prezes MKS "Poręba")

czytano: 288 razy

autor: mksporeba.jur.pl

data dodania: 2020-05-29 08:33:52

01

profesjonalne szkolenie

02

dostęp do boisk treningowych

03

kryte hale sportowe

04

turnieje i zawody

05

wyszkoloną kadrę trenerską

06

wsparcie dla każdej grupy wiekowej

Adres

Miejski Klub Sportowy "Poręba"

42-480 Poręba
ul. Mickiewicza 3

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszym klubem?
wypełnij formularz zapytaniowy

KLUB PIŁKARSKI

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna